APP

APP FOTOGRAFIA PRASOWA

Czasy – Ludzie – Wydarzenia

Memoriał Czesława Cybulskiego po raz kolejny przyciągnął czołowych lekkoatletów na stadion Golęcin w Poznaniu.

W ramach prestiżowego cyklu World Athletics Continental Tour Silver kibice mogli oglądać zmagania gwiazd polskiej i europejskiej lekkiej atletyki, m.in. Pii Skrzyszowskiej w biegu przez płotki, Piotra Liska w skoku o tyczce, Natalii Bukowieckiej , Anny Gryc oraz Marii Andrejczyk w rzucie oszczepem.

Na trybunach i bieżni panowała sportowa atmosfera, a wydarzenie wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez sezonu w Poznaniu.